fbpx

Red Art Studio

  • Ślub i wesela
  • Chrzciny
  • Fotografia rodzinna
  • Imprezy firmowe
  • Fotografia portretowa

O mnie

Nazywam się Przemek Keler

Fotograf z pasji i zamiłowania, a prywatnie mąż Magdaleny i ojciec trójki Aniołków w niebie.

Fascynują mnie ludzkie emocje i to ich szukam w ujęciach, tak by fotografowana chwila, cenna, jedyna i niepowtarzalna została uchwycona oraz mogła przypomnieć emocje i czas kiedy była wykonana. Zawodowo zajmuje się fotografią ślubną, okolicznościową, biznesową, eventową i reklamową.

Umiejętności

100%
Fotografia Ślubna / Plenery Ślubne

Jestem fotografem ślubnym, a przy tym mężem. Wiem jak to było być po Waszej stronie obiektywu. Łączę swoje doświadczenie fotograficzne i ślubne, umiejętności i pasję, by pięknie uwiecznić Wasz ślub. Każdy ślub jest dla mnie powrotem do mojego własnego. Przeżywam go z Młodymi. Jestem wyczulony na ich piękne emocje. To je utrwalam na zdjęciach ślubnych.

75%
Doświadczenie

To zawód, w którym głowa pełna pomysłów może wystarczyć, ale praktyka potwierdza, że doświadczenie odgrywa kluczową rolę. Fotografowanie w kościele, czy na sali weselnej jest trudne, ale doświadczenie które uzyskałem na innych ślubach i weselach, mówi mi, jak mam się ustawić, żeby zdobyć najlepsze kadry.

95%
Kreatywność

Wielu rzeczy można się nauczyć. Można nauczyć się widzieć, można nauczyć się robić piękne technicznie zdjęcia. Ale jeśli nie czujesz tego, co robisz, na nic się to zda.

80%
Cierpliwość

Fotografia to rzemiosło, to proces. Bez cierpliwości nie może powstać dobra fotografia 🙂

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

PASJA

Pasja jest czymś, co wyróżnia artystę z tłumu rzemieślników.

PROFESJONALIZM

Znam się na pracy fotografa, dotrzymuję podpisanych umów oraz mam dobry kontakt z klientem.

TALENT

Posiadam talent do robienia zdjęć. Oczywiście jest on poprzedzony ogromem pracy włożonej w szkolenia i doskonalenia mojego warsztatu.

KREATYWNOŚĆ

Moje pomysły uatrakcyjnią Twój ślubny album. Pomogę znaleźć Ci jedyny i niepowatrzalny kadr!

PRACA Z LUDŹMI

Lubię pracować z ludźmi, co jest oczywiście bardzo ważne. Moje zdolności komunikacyjne sprawią i otwartość na klienta sprawią, że będziesz spokojny o swój ślub!

PROFESJONALNY SPRZĘT

W mojej pracy używam tylko i wyłącznie profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości.

W kolorze? A może czarno-białe?

Istnieją zwolennicy koloru, istnieją także zdjęć czarno-białych. Niezależnie od preferencji zawsze staram się sprostać oczekiwaniom klienta. Wychodzę im naprzeciw i pokazuję na moich zdjęciach ich pełną głębię – w kolorze lub bez 🙂

Zawartość jest chroniona. Prawe kliknięcie myszką jest zablokowane.